Vrácení produktu

Právo na vrácení

Lhůta pro vrácení vyprší po 14 dnech ode dne, kdy obdržíte objednané položky. Chcete-li využít své právo na vrácení, musíte nás informovat e-mailem na: info@promo-pneumatiky.cz. Stačí, abyste nás informovali před vypršením lhůty pro vrácení. Můžete použít přiložený formulář pro vrácení, ale není to povinné.

 

Pokud je objednávka zpracována a odeslána, není možné ji zrušit. Pokud ji budete chtít zrušit, musíte dodané položky odmítnout, až se vám je kurýr pokusí doručit. Jste však povinni uhradit náklady na přepravu, které jsou 10 GBP za pneumatiku.

 

Zboží, u kterého bylo požádáno vrácení, musí být nové, v původním obalu, jak bylo doručeno (pokud byl obal odstraněn, musíte je zabalit tak, jak jste je obdrželi).

 

 

Když zboží obdržíme zpět do našeho skladu, je zkontrolováno a posouzeno. Pokud je vše v pořádku, bude provedena refundace vaší platby. 

 

 

Účinek vrácení

Pokud se rozhodnete zrušit objednávku a my jsme vrácené zboží schválili, vrátíme vám všechny platby, které jste provedli, kromě nákladů na doručení. Přepravní náklady na vrácení, které činí 10 GBP za pneumatiky, hradíte vy. Tato částka bude odečtena z částky určené pro vrácení. Například pokud jste koupili 4 pneumatiky za 400 GBP a poté je vrátíte, vrátíme vám 360 GBP.

 

Existují i jiné situace, kdy náklady na vrácení odečteme z částky určené pro vrácení, jako například:

  • Pokud je dodané zboží odmítnuto;

  • Pokud při příjezdu kurýra není na adrese nikdo. Provedou se dva pokusy o doručení a pokud nikdo balíček nepřijme, zásilka se vrátí přímo do skladu;

  • Pokud se zákazník zmýlil v doručovací adrese. 

 

Můžeme provést odpočet náhrady za ztrátu hodnoty jakéhokoli dodaného zboží, pokud je ztráta výsledkem vašeho zbytečného/nesprávného zacházení. Vrácení peněz provedeme bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 30 dnů po obdržení zboží.

 

Náhrada bude provedena pomocí stejné platební metody/účtu, který jste použili pro provedení objednávky. Za vrácení peněz vám nebudeme účtovat žádné poplatky. O zpracování vrácení peněz budete informováni e-mailem. 

Formulář pro zrušení

- Odeslat na info@promo-pneumatiky.cz,

- Já / my [*] tímto oznamujeme, že já / my [*] rušíme svoji / naši [*] smlouvu o prodeji následujícího zboží [*] / o dodání následující služby [*],

- Objednáno dne [*] / přijato dne [*]

- Jméno spotřebitele (spotřebitelů)

- Adresa spotřebitele (spotřebitelů)

- Podpis spotřebitele (spotřebitelů) (pouze pokud je tento formulář odeslán v papírové formě)

- Datum

[*] Nehodící se odstraňte

V případě sporu v souvislosti s on-line nákupu, můžete použít stránky: